Okres ženy 2016

4. června se družstvo žen zúčastnilo Okresního kola v PS v Provodovicích. Umístily se na krásném 3. místě ze sedmi družstev. Poděkování patří všem holkám za jejich úžasné výkony. My jim za reprezentaci našeho okrsku děkujeme a těšíme se na příští rok.

Okrskové kolo 2016

Družstvo SDH Staměřice se zúčastnilo Okrskového kola v PS ve Veselíčku. Výkon nebyl nejhořší, ale vždy je co zlepšovat. Poděkování patří všem zúčastněným za jejich úžasné výkony. My jim za reprezentaci děkujeme a snad zase za rok :-)

Osecká uzlovačka 2016

Letošní Osecká uzlovačka nedopadla pro družstva SDH Staměřice moc dobře. I tak družstvům pod vedením Mirky a Jarky děkujeme.

Hasičský ples 2016

Jak už bývá zvykem, první sobotu v měsíci březnu opět proběhl ples SDH Staměřice v Kulturním domě v Dolním Újezdě. Tentokrát borce z ohniváčku vystřídalo vystoupení mladých hasičů.

Hasičský ples 2013

Už tomu nemůže být jinak, náš hasičský ples má vždycky velký úspěch. Ze začátku jsme viděli dvě vystoupení mažoretek GINA. Ty rozproudily krev v žilách všem přítomným a následovaly hodiny tančení.

Vodění medvěda 2013

Letošního vodění medvěda se kvůli chladnému počasí zúčastnilo méňě masek, než tomu bývalo minulé roky. I přes to jsme se parádně bavili a medvěda jsme pořádně vyvenčili.

Železný hasič - Stanislavice 2012

Ve středu večer jsme vyrazli vlakem do Českého Těšína, protože ve vedlejších Stanislavicích se konal 1. ročník železného hasiče - hasičky. Pořadatelé využili státního svátku a uspořádali soutěž ve čtvrtek.

Hasičský ples 2012

První březnová sobota je vždy ve znamení spousty práce, ale o to více zábavy. Už tradičně se v kulturním domě v Dolním Újezdě koná náš ples. Je to takové pomyslné ukončení plesové sezóny.

Vodění medvěda 2012

18. února se opět všichni přestrojili za nejrůznější masky, aby společně zahájili období masopustu. Témeř v každém domě čekalo něco dobrého k jídlu a pití. Dlouhý průvod obcí po asi čtyřech hodinách dospěl ke konci a došel až k poslednímu domu na Zavadilce.

Nadcházející akce

Rozsvícení vánočního stromu

Co se nehodí na stránky,
dáváme na Facebook

22.10.2016 Okresní kolo ženy

19.03.2016 Osecká uzlovačka

05.03.2016 Proběhl tradiční hasičský ples v Dolním Újezdě.